KONSULTACJE NAUCZYCIELI
HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI - rok szkolny 2023/2024
NAZWISKO, IMIĘ |
DZIEŃ |
GODZINA |
SALA |
Abramowicz Elżbieta |
wtorek |
16.00-17.00 |
20 |
Bierć Grzegorz |
poniedziałek |
15.05-16.05 |
pokój nauczycieli w.f. |
Biłyj Aleksandra |
środa |
14.10- 15.10 |
biblioteka |
Biraga Anna |
wtorek |
14.00-15.00 |
s. 108 |
Bujnicka Joanna |
czwartek |
15.05-16.05 |
17 |
Cwalińska Alicja |
środa |
1510-15.55 |
siłownia |
Ćwikowska Iwona |
wtorek |
14.20-15.05 |
siłownia |
Dulniak Agnieszka |
poniedziałek |
15.05-16.05 |
103 |
Fatyga - Zatorska Paula |
poniedziałek |
14.10-15.10 |
pokój nauczycielski |
Furtak Aleksandra |
wtorek |
12.30-13.30 |
pokój nauczycielski |
Gierałtowska Katarzyna |
środa |
16.10-17.10 |
25 |
Grzegorczuk Wioletta |
wtorek |
14.10-15.10 |
111 |
Grzyb Daniel |
poniedziałek |
16.00-17.00 |
107 |
Hałenda Marta |
środa |
15.00-16.00 |
24 |
Huta - Hołdowska Elżbieta |
środa |
15.00- 16.00 |
102 |
Jabłońska Dorota |
wtorek |
15:20-16:20 |
17 |
Jankowska-Zieja Agnieszka |
środa |
13.10-14.10 |
SI |
Kabat Danuta |
środa |
15.10-16.10 |
siłownia |
Kłoczko Katarzyna |
co drugi czwartek |
15.15 - 16.00 |
107 |
Kołodziejczyk Miłosz |
wtorek |
14.20-15.20 |
sala gimnastyczna |
Koronkiewicz Agnieszka |
poniedziałek |
14.10-15.10 |
16 |
Kotowska Agnieszka |
środa |
15.20-16.20 |
s.101 |
Krahel Aneta |
poniedziałek |
14.20 - 15.20 |
24 |
Ks. Kulikowski Łukasz |
czwartek |
14.20 - 15.20 |
25 |
Lemańska Jadwiga |
poniedziałek |
14.10-15.10 |
103 |
Lewińska Ewa |
czwartek |
15.00-16.00 |
106/1 |
Ładna Ewa |
czwartek |
15:05-16:05 |
111 |
Łobodziński Marcin |
wtorek |
15.30-16.30 |
sala gimnastyczna |
Machejko Ewa |
czwartek |
14.20-15.20 |
20 |
Modzelewska Julia |
środa |
15.50-16.50 |
14 |
Olszewska Małgorzata |
czwartek |
15.05 - 16.05
|
112 |
Ołdakowska Zuzanna |
czwartek (30 listopada, |
14.30-15.30 |
s. 24 |
Orczyc- Musiałek Anna |
środa |
15.25 -16.25 |
s. 16 |
Poboża Elżbieta |
czwartek |
15.15-16.15 |
świetlica |
Prażmo Andrzej |
Wtorek |
14:45-15:15 |
s. 20 |
Rządowska Emilia |
wtorek |
15.00-16.00 |
pokój nauczycielski |
Słabińska Monika |
wtorek (5 grudnia, 19 grudnia 2 stycznia, 16 stycznia,13 lutego, 27 lutego, 12 marca, 26 marca, 9 kwietnia, 23 kwietnia, 7 maja, 21 maja, 4 czerwca, 18 czerwca) |
16.00-17.00 |
17 |
Sobczak Elżbieta |
wtorek |
15.00 - 16.00 |
16 |
Stodulska Anna |
wtorek |
14.05-15.05 |
biblioteka |
Strzelińska Magdalena |
czwartek |
13.25-14.10 |
pokój nauczycielski |
Sulim Anna |
poniedziałek |
16.00-17.00 |
17 |
Szachniuk- Albowicz Paulina |
wtorek |
16.00-17.00 |
1 |
Szewczak Marta |
piątek |
14.20-15.20 |
104 |
Szulc Małgorzata |
środa |
15.05 - 16.05 |
112 |
Trześniewska Anna |
wtorek |
16.05-17.05 |
19 |
Urban Wioletta |
czwartek |
15:05-16:05 |
103 |
Warmbier Klaudia |
środa |
15.05-16.05 |
15 |
Wilczewska Ewelina |
wtorek |
16.45-17.45 |
14 |
Wiślicka Bożena |
wtorek |
15.05 - 16.05 |
112 |
Witek Joanna |
wtorek |
17.00-18.00 |
19 |
Wołczek Barbara |
wtorek |
15.50-16.50 |
15 |
Wyszyńska Dorota |
wtorek |
15.05-16.05 |
pokój nauczycielski |